Iran Pharma ~~ ایران فارما
تبلیغات
تبلیغات
 
شرکت شیمی درمانی سبحان
Sobhan Oncology Company
شرکت شیمی درمانی سبحان
تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، پایین تر از شهیدبهشتی، خیابان میرزاحسنی، پلاک 13، طبقه 3، کد پستی: 1586767114 دفتر مركزی:
88104136-37 تلفن:
88713824 فکس:
www.sobhanoncology.com وب سایت:
info [a] sobhanoncology.com پست الکترونیکی:

درباره شرکت

نیاز مبرم کشور به فرآورده‌های دارویی ضد سرطان و صرف هزینه‌های فراوان توأم با مشکلات و محدودیت‌های موجود جهت واردات این گروه از داروها، سیاست گذاران و مسئولین ذیربط را بر آن داشت تا در جهت طراحی و احداث پروژه ملی تولید فرآورده‌های دارویی ضد سرطان، بررسی‌های مورد نیاز را انجام و با تمهیدات لازم احداث یک واحد صنعتی مدرن و مطابق با آخرین دانش و فن آوری روز دنیا بعنوان هدفی مقدس مد نظر قرار گیرد. تولید و عرضه فرآورده‌های دارویی شیمی درمانی و ضد سرطان با رعایت ضوابط و دستورالعمل‌های c GMP و بر اساس آخرین استانداردهای بین المللی، اصلی ترین هدف این واحد انحصاری در خاورمیانه می‌باشد.
شرکت شیمی درمانی سبحان به عنوان یکی از پیشرفته ترین و مدرنترین واحدهای تولید کننده فرآورده‌های ضد سرطان در سال 1381 با شماره 193090 در اداره ثبت شرکتها، ثبت و عملیات اجرایی این پروژه ملی در شهر صنعتی رشت آغاز گردید. واحد آزمایشگاههای کنترل کیفیت این شرکت به دلیل برخورداری از مدرنترین امکانات تحقیقاتی و عملیاتی و همچنین بهره گیری از کارشناسان و متخصصین کارآزموده و مجرب، قادر است به عنوان تنها آزمایشگاه مرجع ایران به منظور کنترل فرآورده‌های ضد سرطان و شیمی درمانی وارداتی معرفی گردد. شایان ذکر است که هم اکنون این شرکت پس از انجام آزمایشات لازم و تغییر بسته بندی محصولات شرکتهای معتبر جهان همچون Roch سوئیس، Sanofi Aventis فرانسه،Ebewe آلمان، Stragen سوئیس و... این محصولات را به بازار کشور عرضه نموده و در آینده نزدیک نیز محصولات خود را تحت لیسانس شرکتهای پیشرفته دنیا وارد بازار دارویی می‌نماید. شرکت شیمی درمانی سبحان با شعار Keeping hope alive"" همواره می‌کوشد تا نور امید را در قلب انسانها به خصوص مبتلایان به سرطان در جهان زنده نگهدارد. چشم انداز شرکت شیمی درمانی سبحان نگرشی جهانی است و به یک قلمرو خاص محدود نمیشود. هدف و ماًموریت این شرکت حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات خود و رعایت تمامی اصول و استانداردهای بین المللی است تا بتواند همواره در رقابت تنگاتنگ با محصولات تولیدی شرکتهای معتبر دنیا در بازار، حضورفعال داشته باشدو نام شرکت شیمی درمانی سبحان در فهرست معتبرترین شرکتهای داروسازی دنیا بویژه در زمینه فرآورده‌های دارویی شیمی درمانی و ضد سرطان بدرخشد. سعی و تلاش مدیران، کارشناسان و متخصصین این شرکت این است که در تمامی لحظات حامی و پشتیبان بیماران مبتلا به سرطان بوده و در تسکین و بهبود آلام آنان همراهشان باشند.


آخرین بروز رسانی در شنبه, 24 دی 1390 ساعت 10:00
 
تبلیغات
تبلیغات
 
 
کاربران
 
حمایت کنندگان جهت ورود به اطلاعات شرکت های حمایت کننده روی لوگوی آنها کلیک نمایید.

کلیه حقوق سایت برای ایران فارما محفوظ می باشد.
بهترین نمایش در مرورگر های مدرن IE 7 و بالاتر ، Firefox،
Opera ، Chrome